<?xml version="1.0" encoding="UTF-8" ?>
<?xml-stylesheet type="text/xsl" href="http://www.zahia.be/blog/utility/FeedStylesheets/rss.xsl" media="screen"?><rss version="2.0" xmlns:dc="http://purl.org/dc/elements/1.1/" xmlns:slash="http://purl.org/rss/1.0/modules/slash/" xmlns:wfw="http://wellformedweb.org/CommentAPI/"><channel><title>Zahia zoekt een freelance kleurconsulente voor de winkel in Gent</title><link>http://www.zahia.be/blog/archive/2009/07/18/Zahia-zoekt-een-freelance-kleurconsulente-voor-de-winkel-in-Gent.aspx</link><description>Voor de winkel in Gent zijn we op zoek naar een ervaren kleurconsulente die op zelfstandige basis voor ons wil werken. We willen graag een beroep op jou doen voor een aantal van de workshops Ken je kleuren ,eventueel ook voor individuele kleuranalyses.</description><dc:language>en</dc:language><generator>CommunityServer 2.1 (Build: 60809.935)</generator><item><title>re: Zahia zoekt een freelance kleurconsulente voor de winkel in Gent</title><link>http://www.zahia.be/blog/archive/2009/07/18/Zahia-zoekt-een-freelance-kleurconsulente-voor-de-winkel-in-Gent.aspx#3401</link><pubDate>Sat, 18 Jul 2009 18:14:00 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">aa6e410b-9ed4-4414-84e1-378d38e42c5a:3401</guid><dc:creator>Kurt De Munter </dc:creator><description>Beste, 

ik zou u wel iemand kunnen doorsturen die schoonheidsspecialiste is en heel professioneel... ik ga even ten rade en zal haar de website laten zien en deze werkaanbieding doorsturen! Ikzelf zou graag nog de 'vervolmakingscursus' volgen indien mogelijk... (cfr Ingeborg aub).  Met vriendelijke groet, Kurt 

Kapsalon Cleo - Mariakerke</description></item><item><title>re: Zahia zoekt een freelance kleurconsulente voor de winkel in Gent</title><link>http://www.zahia.be/blog/archive/2009/07/18/Zahia-zoekt-een-freelance-kleurconsulente-voor-de-winkel-in-Gent.aspx#3418</link><pubDate>Thu, 06 Aug 2009 19:49:55 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">aa6e410b-9ed4-4414-84e1-378d38e42c5a:3418</guid><dc:creator>De Knij Ilse</dc:creator><description>Geachte,
Ik ben al jaren gepassioneerd door mode, kleuren, juwelen en heb daarom de cursus kleurenconsulente en make-up artist gevolgd aan het Provinciaal Onderwijs Oost - Vlaanderen  en was bij beiden de eerste van de klas.
Voor mijn make-up gebruik ik momenteel allelei merken : MAC, Lancome, Chanel, Dior,... Ik heb wel nog de traditionele opleiding gehad van de 4 types, maar heb me via boeken wel al bijgeschoold tot de hedendaagse visie.Bijscholen is voor mij geen probleem daar ik dat in mijn hoofdberoep voortdurend moet doen.
Momenteel ben ik coördinator en leerkracht geschiedenis op een school en heb daardoor veel vrije tijd om me toe te leggen op mijn passie, die steeds belangrijker wordt in mijn leven.
Daarom heb ik interesse in jullie jobaanbieding en zou ik graag eens op sollicitatie komen.
Vriendelijke groeten,
Ilse De Knijf



</description></item></channel></rss>